Loading
Loading...

Kayseri Seksiyonel Kapı

Kayseri Ve Çevre İllerde Seksiyonel Kapı Satiş,Servis,Bakım Ve Yedek Parça Bizden Temin Ede Bilirsiniz.

0536 516 11 10

Seksiyonel Kapı Nedir?

Seksiyonel aslında bölük, kesif anlamlarına gelmektedir. Seksiyonel kapı ise panel seksiyonlarından oluşan tavana ya da yan duvarlara doğru açılabilen kapıları ifade etmek için kullanılır. Yönlendirici kılavuzlar üzerinde hareket eden otomatik kapı sislerinden biridir aynı zamanda. Kapı açılırken seksiyonar kurulu olan yan duvarlara ya da monte edilmiş olan tavana doğru toplanır ve bu şekilde açılmış olur. Genellikle kullanıcıya büyük bir boş alan sağlamaktadır. Aynı zamanda ortamın havasını muhafaza ederek tozdan da korumaktadır. Seksiyonel kapı uzun ömürlüdür ve kullanıcının arzu ettiği boyutlarda üretilebilmektedir.

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Kullanım Alanı

Otomatik kapı sistemlerinden biri olan Kayseri seksiyonel kapı daha çok eczane, garaj kapısı, fabrika kapıları, alışveriş merkezleri, süpermarket kapıları ya da depo kapıları gibi pek çok kullanım alanına sahiptir. Otomatik kepenk sistemleri içerisinde seksiyonel kapılar bir adım önde olmaktadır. Özellikle de seksiyonel kapı güvenlik açısından otomatik kapı sistemleri arasında üst sıralarda yer alan bir otomasyon sistemidir. Her türde bina girişlerine ve istenilen boyutlarda ve ölçülerde monte edilebilme özelliği ile de kullanıcılar tarafından çokça rağbet edilmektedir. Hem el ile yani manuel şekilde hem de otomatik olarak kullanılabilme özelliği sayesinde de yine kendi adından söz ettirebilmeyi başarmaktadır. Aynı zamanda seksiyonel kapı modellerinin tamamının yay sistemi ile güçlendirilmiş olması da oldukça cezbedicidir. Seksiyonel kapıların açma kapama komutları için genellikle kumanda kullanımı yaygındır. Ayrıca sanayi ve üretim alanlarında kullanılan seksiyonel kapıların aktivasyon işlemleri, açma kapama işlemleri ise daha çok büyük butonların yardımı ile yapılır. Son zamanlarda cep telefonları ile aktive edilebilen seksiyonel kapılar, diğerlerine oranla daha maliyetli bile olsa her geçen gün bir kullanıcı bulmakta ve akıllı cep telefonları ile kumanda edilmesi hız kazanmaktadır.

Seksiyonel Kapı

Seksiyonel Kapı Özellikleri Nelerdir?

Seksiyonel kapılar pek çok açıdan otomasyon sistemli kapılar arasında avantajlı konumdadır. Özellikle de fabrikalarda kullanım alanı yaygın olan ve bu tarz yerlerde kullanılması tercih edilen seksiyonel kapıların açılıp kapanma hızları oldukça ideal konumdadır. Hızlı hareket edebilen kapılar sayesinde hem çalışanlar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır hem de işlerdeki herhangi bir aksamaya mahal vermezler. İş yerindeki çalışmaların sorunuz bir şekilde ilerlemesine yardımcı olur. Aynı zamanda garajlar için de oldukça kullanım kolaylığı ve güvenliği sağlayan Kayseri seksiyonel kapı sistemleri istemeyen araçların giriş çıkışlarına engel olur. Bu kapılar güvenlik açısından tam donanımlı kapılardır. Yani sadece kullanım kolaylığı açısından değil güvenirlilikleri açısından da oldukça rağbet görmektedir.

Seksiyonel Kapı Fiyatları

Seksiyonel kapı fiyatları kapıların özelliklerine ve ebatlarına göre değişkenlik göstermektedir. Kullanıcının seksiyonel kapıyı ne için istediği, nereye taktıracağı gibi sorular fiyatların belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. Örneğin bir garaj kapısı olarak taktırılacak olan seksiyonel kapı ile bir fabrika için kullanılacak olan seksiyonel kapının ebatları arasında fark vardır. Bu durumda da Kayseri seksiyonel kapı fiyatları değişkenlik göstermektedir.

DİGER ÜRÜNLER