Loading
Loading...

Kayseri Otomatik Kepenk

Kayseri Ve Çevre İllerde Otomatik Kepenk Satiş,Servis,Bakım Ve Yedek Parça Bizden Temin Ede Bilirsiniz.

0536 516 11 10

Kayseri Otomatik Kepenk

Modern tasarımlarda kullanılan otomatik kapı sistemleri piyasada farklı model ve tasarımlara sahiptir. Bu otomatik kapı sistemleri, kullanım amacına ve kullanım yerine göre kurulur. Kayseri pazarındaki en uygun ve kaliteli ürünlerin montajı ve satışı ile uğraşmaktadır. Kayseri'de bu sektörde 25 yıllık deneyime sahip olan şirketimiz, otomatik kapı sistemlerinin teknolojik gelişimini yakından izlemekte ve bu sektörde öncü bir konumda bulunmaktadır. Ayrıca şirketimiz, tüm müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı ve garantili bir servis ağı ile karşılayabiliyor. Bu sayede Kayseri otomatik kepenk destekleri de tıpkı kapı hizmetleri gibi güvenli yöntemlerle size sunulmaktadır. Otomatik kepenk arızaları çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Örneğin, kullanım hataları en yaygın nedenlerdir. Şok gibi, mekaniğine doğrudan zarar veren başka sebepler de vardır.

Ayrıca şirketimiz, tüm müşterilerin ihtiyaçlarını hızlı ve garantili bir servis ağı ile karşılayabiliyor. Bu sayede Kayseri otomatik kepenk destekleri de tıpkı kapı hizmetleri gibi güvenli yöntemlerle size sunulmaktadır. Otomatik kepenk arızaları çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir. Örneğin, kullanım hataları en yaygın nedenlerdir. Şok gibi, mekaniğine doğrudan zarar veren başka sebepler de vardır.

Otomatik Kepenk

Motor Isınması – Kepenk Arızaları

Otomatik kepenk Kayseri’de sık rastlanan bir hata, motordaki ısınma durumudur. Çok yoğun kullanılırsa, motor ısınır ve termal hasar meydana gelir. Kepek, ısı kaybolduğunda bir süre çalışmaz. Deklanşör kapalıyken elle açıp kapatmaya çalışırsanız, mekanizma kırılır. Bu gibi durumlarda, koruyucu camın aşınması ve hasar görmesi sonucu Kayseri otomatik kepenk tadilatı yapılmaktadır. Bir arıza durumunda, kullanıcı otomatik valf onarımı için başvuruda bulunmadan önce gücün kesildiğinden emin olmalıdır. Yanlış müdahale sistemi daha da kötüleştirebilir. Arızaların sayısı artarsa, daha fazla maddi hasar göreceksiniz. Bu unutulmamalıdır.

Otomatik Kepenk

Fotoselli Otomatik Kepenk Sistemleri

Radarlı kayar kepenk ve kapı sistemleri, genellikle yayaların yoğun giriş ve çıkışa sahip olduğu otellerde, alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, iş merkezlerinde ve benzin istasyonlarında tercih edilir. Hızlıca açılıp kapanabilen fotosel deklanşör radarları, nesne hareketlerinin algılanması mantığı ile çalışır. Güneş pilleri, iç mekanı tozdan, soğuktan ve dışarıdaki rüzgardan korur. Bu formda, ortamda da ısı tasarrufu sağlanır. Çok sessiz fotoselli kapı sistemleri bazen tekli veya çiftli kapılar olarak tasarlanabilir.

Hermatik Otomatik Kepenkler

Özel hassasiyet ve koruma gerektiren alanları korumak için gereken hava geçirmez otomatik kapılar, genellikle ameliyathaneler, laboratuarlar ve kayıt ofisleri gibi bazı yerlerin duvarları ve zeminlerine yerleştirildiği için hava geçirmez olarak kullanılır. Şirketimiz tarafından kurulan ve çoğunlukla hastaneler için otomatik kapılar olarak da bilinen hermatik kapılarda kullanılan malzemeler ses yalıtımı ve hava yalıtımı sağlar. Hermatik kepenkler, steril ortamlarda koşulları koruyabilecek standartlara uygun olarak paslanmaz çelik ve kompakt lamine malzemelerden üretilmektedir. Firmamızı arayarak Kayseri otomatik kepenk için fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Swift PVC Kepenk Sistemleri

PVC branda kepenk sistemleri, özellikle iç ve dış mekanlarda ısı transferini önler. Kullanıldığı yeri toz, kir ve nemden korur. Bu özellikleri sayesinde, çoğunlukla soğuk hava depolarında kullanılan PVC branda kepenk sistemleri, şok karşısında esneklik göstermektedir. Böylece gözyaşı daha kısa sürede ve daha düşük maliyette çözülür. Kayseri'de ihtiyacınız olan kapı ve kepenk sistemi için firmamız sizlere gelmekte, ölçümler yapmakta ve üretim bu boyutlara uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Detaylar için Kayseri otomatik kepenk hizmetleri birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

DİGER ÜRÜNLER